Vykupme.cz - když chcete chytit slevy
Sldujte nás na twitteru Sldujte nás na facebooku

 1. Zlín Prasatko.cz

  45%

  Krása, zdraví, hubnutíNastartuje hubnutí s reflexní terapií. Jen 165 Kč za 45 minut jedné z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. Touto metodou dochází k odstranění škodlivých látek, k harmonii a vzájemnému energetickému propojení orgánů a zlepšení zdravotního stavu!

  Nastartuje hubnutí s reflexní terapií. Jen 165 Kč za 45 minut jedné z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. Touto metodou dochází k odstranění škodlivých látek, k harmonii a vzájemnému energetickému propojení orgánů a zlepšení zdravotního stavu!

  165 Kč (300 Kč)
 2. Zlín Prasatko.cz

  40%

  Krása, zdraví, hubnutí329 Kč za aromaterapeutickou obvazovou metodu pro zeštíhlení těla + 10 minutový vacupress problémových partií. Navštivte příjemné prostředí STUDIA NEXT na Vodní ulici v centru Zlína.

  329 Kč za aromaterapeutickou obvazovou metodu pro zeštíhlení těla + 10 minutový vacupress problémových partií. Navštivte příjemné prostředí STUDIA NEXT na Vodní ulici v centru Zlína.

  329 Kč (550 Kč)
 3. Zlín Prasatko.cz

  40%

  Adrenalin, sportCvičení na POWER PLATE pod dohledem zkušeného instruktora v dámském fitness centru Beauty Body ve Zlíně. Permanentka na 5 vstupů se slevou 40%! Přestaňte se vymlouvat na nedostatek času, toto cvičení zabere jen 30 minut a skvěle tvaruje postavu.

  Cvičení na POWER PLATE pod dohledem zkušeného instruktora v dámském fitness centru Beauty Body ve Zlíně. Permanentka na 5 vstupů se slevou 40%! Přestaňte se vymlouvat na nedostatek času, toto cvičení zabere jen 30 minut a skvěle tvaruje postavu.

  390 Kč (650 Kč)
 4. Zlín TopStarSlevy.cz

  50%

  Adrenalin, sportChcete netradiční zážitek? Na měsíc říjen nabízíme vyjížďku na koni nebo pro děti na ponících. Využijte zajímavé akce v Jezdeckém sportovním středisku ve Zlíně se slevou 50%!

  Chcete netradiční zážitek? Na měsíc říjen nabízíme vyjížďku na koni nebo pro děti na ponících. Využijte zajímavé akce v Jezdeckém sportovním středisku ve Zlíně se slevou 50%!

  200 Kč (400 Kč)
 5. Zlín FajnSlevy.cz

  60%

  Krása, zdraví, hubnutíNastartujte své hubnutí se slevou 60 %. Nabízíme Vám 70ti minutovou konzultaci za pouhých 179 Kč, která Vám odpoví na otázku, jak se mohu cítit lépe.

  Nastartujte své hubnutí se slevou 60 %. Nabízíme Vám 70ti minutovou konzultaci za pouhých 179 Kč, která Vám odpoví na otázku, jak se mohu cítit lépe.

  179 Kč (450 Kč)

Vytvořily cvičené opice (pod krotitelským dozorem Fruika). Díky za podporu. Když nás budete mít rádi, koupíme jim i banán. Opice ulovila a o opice se stará Millis.